15.11. od 13:30 divizní zápas - Náchod
Starší žácistarší žáci - soustředění
Starší žáci - soustředění Po předchozí dohodě byla na základě zaslané nabídky ze strany Luďka Zelenky vypočítána částka za soustředění v Českém Dubu. Bohužel kapacita je dost naplněná a jediný volný termín je od pátku 20.3 do neděle 22.3.2015. Již na

DorostSázava - SK ČESKÝ BROD 1:4 (1:2)
Góly: 17.39 a 70. Černý, 55.Liebelt. Poločas 1:2. SESTAVA SK ČESKÝ BROD: Tomáš Vymazal, Lukáš Kulhavý, Adam  Kliment, Karel  Šíma, Jan Šeda, Tomáš Liebelt(72.Filip Stárek), Martin  Kohout, Jakub Skořepa, David Černý(80.Jakub Rezek), Jakub Hanzl(88.Pavel Moucha),Jan

Mladší žáciKostelec nad Černými Lesy- Český Brod 0:3
Po konci sezony jsme hráli přátelské utkání s Kostelcem nad Černými Lesy, kterému po podzimu patří druhé místo na Praze východ. Kluci byli letos poprvé na umělé trávě. První poločas byl na šance velmi vyrovnaný, míč na kopačkách jsme drželi častěji mi, ale vůbec se

Starší přípravkaKounice Český Brod 7:5
Jelikož nám mistráky skončili, hráli jsme přátelák s nedalekými Kounicemi na umělé trávě. Jelikož každý okres má jiné pravidla, na Nymbursku smějí vykopávat za půlku, na Kolínsku ne, tímto nám soupeř dělal veliké problémy, hodně míčů nakopával na rychlé

DorostSK Český Brod - Teplýšovice 6:1 (2:0)
Góly: 31. a 50. Černý, 63. a 65. Kohout, 38. Hanzl, 66. vlastní. Poločas 2:0. Sestava SK Český Brod: Vymazal, Kulhavý(59.Stárek), Kliment, Šíma, Šeda(80.Matoušek), Liebelt, Kohout, Skořepa, Černý(75.Moucha),Hanzl(70.Rezek), Svoboda(46.Srnec). Trenéři: Lanc, Šmejkal.ml, vedoucí
SK Český Brod - Teplýšovice 6:1 (2:0)

Starší žácischůzka rodičů - starší žáci
Schůzka rodičů - starší žáci Tímto srdečně zvu rodiče dětí hrajících ve starších žácích, tj. narozených v roce 2000, 2001, 2002, na schůzku s vedením klubu, která se bude konat ve čtvrtek, dne 13.11.2014 v 17.45 hodin v prostorách klubovny SK Český Brod, Na Kutilce.

Starší přípravkaPečky Český Brod 4:6
V posledním mistrovském zápase sezóny jsme zavítali do Peček, který do dnešního zápasu, ztratili pouze 2 body za remízu s Kolínem. Jedině výkon na 100% nám mohl přinést nějaký dobrý výsledek. Hodnocení začnu kriticky v zápase jsme udělali 4 větší chyby, který

Mladší žáciDerby je naše :) Český Brod- Liblice 10:0
V posledním zápase na podzim jsme přivítali v derby Liblice. V létě jsme s tímto mužstvem hráli dvě přátelská utkání.  Obě dvě jsme vyhráli větším rozdílem, z tohoto důvodu jsem měl strach z podcenění, soupeř v posledních zápasech sbíral body.  Proto proběhla

DorostČechtice - SK Český Brod 0:3 (0:0)
Góly: 47. Hanzl, 50. Liebelt, 56. Svoboda. Sestava SK Český Brod : Vymazal, Kulhavý, Kliment, Šíma, Šeda(67. Srnec), Kohout, Skořepa, Černý(73. Stárek), Liebelt(80. Moucha), Svoboda, Hanzl. Trenér: Šmejkal.
Čechtice - SK Český Brod  0:3 (0:0)

Mladší žáciKouřim Český Brod 0:3
V posledním venkovním zápase, jsme přijeli do Kouřimi. Každý zápas s nimi je velmi těžký, zde je to vždycky boj o vítězství.  I když jsme měli herní převahu, tak se nám ze začátku nepodařilo vstřelit uklidňující branku. Branku jsme vstřelili v 15. Minutě, kdy si

DorostSK Český Brod - Kouřim 5:2 (2:2)
Góly : 15. z penalty Kohout, 35. a 47. Skořepa, 50. Černý, 67. Hanzl. Poločas 2:2. Sestava SK Český Brod : Matoušek, Kulhavý(87. Moucha), Kliment, Šíma, Šeda(84. Rezek), Svoboda(60. Stárek), Kohout, Skořepa, Černý, Vymazal(75. Srnec), Hanzl. Trenéři : Šmejkal, Lanc.
SK Český Brod - Kouřim  5:2 (2:2)

Mladší žáciČeský Brod - Plaňany 13:0
Dnes k nám přijeli kluci s Plaňan. Zápas jsme začali dobře, a brzo jsme se dostali do vedení. V prvním poločase se nám dařilo dostupování hráčů, a nedávali jsme soupeři prostor k útočení. Velmi dobře se nám dařilo kombinovat, i když občas jsme ten míč až moc tahali.

Starší přípravkaČeský Brod- Kolín 7:13
V předposledním zápase jsme se utkali s kluky s Kolína. Už před zápasem jsme věděli že jedině výkon na 120% by mohl znamenat nějaký bodový zisk. V prvním poločase to bylo jak na houpačce, dokonce jsme vedli i 3:1 bohužel po naší slabší 10 minutovce soupeř utekl do vedení

Muži BVydařený zápas o první místo tabulky
SK Český Brod B:FK Velim B 6:2

Muži ANeproměněné šance - SK Český Brod: FK Pěnčín-Turnov 1:2 (1:1)
Branky: 13. Šmejkal - 41. a 63. Bárta. Rozhodčí: Starý. ŽK: 3:1. ČK: 75. Egert (P). Diváci:180.Poločas: 1:1. Sestava: Sova - Šmejkal, Kozák, Balík, Vobořil,  - Müller, Walter (66. Moravec), Dudka, Novotný (89. Šindelář), Svoboda - Froněk (75. Šťastný). Prokletí

DorostPoříčí nad Sázavou - SK Český Brod 5:3 (2:2)
Góly : 39. a 59. Hanzl, 42. Svoboda. Poločas  2:2 Sestava SK Český Brod: Matošek, Vymazal, Kliment, Šíma, Šeda, Černý,  Svoboda ( 70. Srnec), Kohout, Skořepa, Hanzl, Stárek. Trenér: Lanc
Poříčí nad Sázavou - SK  Český Brod  5:3 (2:2)

Starší přípravkaČeský Brod Velim 9:3
St. přípravka: V dalším kole jsme zavítali do Velimi. Na začátku zápasu se nám dařilo obcházení 1 na 1. Vytvořili jsme si spoustu šancí, později se nám začalo dařit i v kombinaci. V obrané fázi jsme dostatečně přistupovali k hráčům a soupeři jsme toho moc nedovolili.

Mladší žácidohrávka ve Štítarech
ml. žáci: V dohrávce prvního kola jsme zavítali do Křečhoře, kde hrají své domácí zápasy Štítary. Do zápasu jsme šly s ponaučením z minulého zápasu. Tentokrát nám začátek vyšel, brzo jsme se dostali do vedení. Soupeř hrajicí o jednoho hráče méně, čekal jen na