DOPORUČUJEME

SK Český Brod: FK Dvůr Králové již tuto sobotu od 14:00
Muži ANa jaře se zatím bodovat daří
SK Český Brod:FK Pardubice B 2:1 (0:1) Branky: 68. Walter, 75. Musa - 33. Balík vlastní. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Sestava: Bartalský - Carda (69. Marek), Balík, Zdeňka, Smola - Lukeš (63. Müller), Walter, Balšánek, Hrdlička - Musa

Muži APosun zápasu - s Dvorem Králové již od 14:00
Na žádost Dvora Králové jsme posunuli začátek sobotního zápasu na 14:00. Rádi by stihli repre utkání s Lotyšskem doma místo na cestě autobusem. Věříme, že Vás diváků přijde přesto hodně a že se tato informace včas dostane až k vám. Třeba tak stihne po našem áčku

Starší přípravkaČeský Brod - Poříčany 11:2
Zápas v kterém jsme odehráli různé poločasy. V prvním poločase, jsme míč zbytečně zvedali, nedostupovali jsme v čas k hráčům, špatně se nabízeli. I přes vedení 4:2 jsem s výkonem moc spokojený nebyl. V druhém poločase, jsme už předváděli to co bych po hráčích chtěl

Starší žáciStarší žáci - dohrávka na Unionu
Starší žáci: SK Český Brod - Újezd nad Lesy 3:2, (2:1), 2x Gigi, 1x Vymazal M. Utkání jsme již tradičně odehráli v jedenácti hráčích a bez Jakuba Rezka, který pomohl týmu Bohemia Poděbrady k dalším třem bodům v utkání krajského přeboru. Naši kluci se utkali s mnohem

Starší přípravkaZápas s Úvaly
V pondělí jsme hráli s hráči z Úval. Zápas jsme nezačali dobře, a i díky našemu podcenění, byl soupeř ze začátku lepší než mi. Po chvilce jsme si i trochu zvykli na systém 7+1 ( v sezoně hrajeme 5+1). V 12 minutě se trefil z dorážky Lukáš Dlabal, od této chvíle jsme byli

Starší žácistarší žáci - tréninky
Od tohoto týdne trénujeme venku Na Kutilce, po dohodě s kluky takto: Po 18.30 - 20.00 hodin Út 17.30 - 19.00 hodin... Čt 18.30 - 20.00 hodin Sraz 15 minut před začátkem tréninku v kabině.

Muži APrvní body ze zápasu venku TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: SK Český Brod 0:1
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: SK Český Brod 0:1 (0:0) Sestava: Bartalský - Smola, Balík, Zdeňka, Šmejkal (Carda) - Hrdlička, Balšanský - Stejskal, Walter, Lukeš (Marek) - Ansuma (89 Muller) Branky: Stejskal Červená karta: Stejskal

Starší přípravkaprogram na následující dny:
v neděli hráči 2003, 2004 a některé 2005 sraz v 9:30 na kutilce. V 9:45 pumpa u Vrbčan (kuchař, šíma, částka)  Zápas v Kutné Hoře- Sedlec v pondělí st. přípravka zápas v úvalech od 17:00. sraz v 16:30 tam. Pokud by někdo neměl jak se dostat, tak napište budu mít jedno

Starší přípravkasoustředění + následný trénink
Tak zimní soustředění máme za sebou, jsem mile překvapen jak jste se chovali, až na některý občas nevhodné slova jste byli skvělý. Emotikona smile Ukázali jste, že jste skvělá parta a všichni jste se bavili spolu a nebyli jste roztrhaný na skupiny, tak by to mělo být pokaždé.

Starší přípravkainformace k zimnímu soustředku
ve středu sraz pro ty co jedou na zimní soustředění je v 9:00 na Kutilce. Každý bude mít sebou brodskou soupravu, buď černou nebo modrou.  zde máte Seznam věcí : Povinné: - Kompletni fotb. výstroj, chrániče, 2x kopačky, bačkory, sálovky, lahev na tréninky!!!  - Hygienické

Muži AZimní turnaj na Meteoru se nám povedl
V poslední zápase jsme zdolali Admiru Praha 2:0. Soupeř nás v první půli docela tlačil, obrana si však utočníky Admiry pohlídala. Z brejků jsme si vytvářeli zajímavé situace my. Skóre se měnilo až v druhé půli. V 68. minutě jsme skorovali z trestného kopu a o 5 minut déle po
Zimní turnaj na Meteoru se nám povedl

Starší žácistarší žáci - dnešní přátelák
SK Český Brod-Slovan Kladno 7:0 (2:0), br. Rezek 4x, Cangár, Domes, Gigi hodnocení jen stručné, soupeř byl slabší, za zmínku stojí mnoho neproměněných šancí, na čemž budeme pracovat, chycená penalta Kubou, po jedné ze dvou hrubých chyb obrany, po faulu brankáře penalta

O klubuRozpis jarní sezóny - muži, dorost, starší žáci
Rozpis na jarní sezónu je ke stažení zde

Starší přípravkazrušený zápas
Pozor změna: dnešní zápas st. přípravky a ml. žáků ZRUŠEN!!, místo toho normálně trénink. sraz v 16:45 Kounice.

Starší přípravkaStříbrný turnaj v Říčanech
V prvním zápase, jsme se utkali s týmem Dolních Břežan, do utkání jsme vstoupili špatně, a první tři minuty než jsme se rozkoukali, jsme byli horší mužstvo, ale od 3 minuty už jsme na hřišti dominovali a po dvou brankách Matěje Černého, a jedné Honzy Černého, jsme vyhráli

Starší žáciStarší žáci - přátelské utkání
Starší žáci: Viktoria Žižkov r. 2002 - SK Český Brod 2:5 (2:2) Všerejšího dne jsme odehráli odvetu s týmem Viktorie Žižkov, ročník 2002, kdy první utkání jsme odehráli v listopadu 2014 a prohráli 6:2. Soupeř byl velmi kvalitní, dobře kombinoval a jeho pohyb nám dělal

Starší žácistarší žáci - dnešní sraz
Starší žáci: Připomínám, dnešní sraz na př. utkání s Viktorkou je 15.30 hodin Na Kutilce. Standa

O klubuÚspěšný víkend
Rekapitulace - Ministár - druhé místo, mladší přípravka - první místo, mladší žáci - druhé místo, starší žáci výhra 2:0. Myslím, že se nám tento víkend povedl, chtěl jsem všem hráčům poděkovat za hezkou reprezentaci klubu, popřát Vám víc takových víkendů a

Mladší žácidruhé místo z Říčan
Turnaj v Říčanech V prvním utkání proti Kročehlavám jsme začali velmi dobře a vytvářeli si šance, bohužel se nám je nedařilo proměňovat, šance se hromadili a naštěstí přišli i góly, dvakrát se trefil Šebesta. Soupeř si moc toho do předu nevytvořil, a zaslouženě