DOPORUČUJEME

První domácí zápas áčka lze očekávat 15.8. od 17:00
Starší žáciLetní příprava - žáci
Ahoj Kluci, vzhledem k tomu, že se blíží začátek sezóny, posílám Vám v příloze rozpis přípravy. Začátek byl naplánován na 4.8.2015, kdy se sejdeme na Kutilce a řekneme si organizační věci. Bohužel se nepodařilo zajistit dostatečné množství míst pro pobyt v Horním

O klubuPříměstský tábor také v srpnu, nový termín
Příměstský tábor také v srpnu, nový termín

O klubuLetní soustředění
V příloze přikládám leták k letnímu fotbalovému soustředění. Vzhledem k doplatkům v minulém roce, které musel uhradit klub z důvodu malého zájmu dětí, je nutné uhradit zálohu ve výši 1500,- Kč, která je nevratná a to do 5.3.2015. Dle vybraných záloh bude korigován

Starší žácileták k náboru starších žáků
V příloze leták k náboru hráčů do starších žáků

O klubuSeznam věcí na soustředění
Seznam věcí na soustředění - v souboru zde: Hygiena: Pasta + kartáček na zuby Mýdlo v obalu, nebo tekuté Hřeben (jen ten kdo ho potřebuje) Papírové kapesníčky, toaletní papír 1x ručník 2x osuška Spodní prádlo a ponožky na týden (min.7x) Pyžamo Fotbalová výstroj:

Starší přípravkaposlední zápas
dnešní poslední zápas v sezóně jsme měli odehrát s hráči z Peček, bohužel měli nějakou školní akci a nemohli dorazit, z toto důvodu jsme vyhráli 3:0 kontumačně, je to škoda mohl to být určitě hezký zápas.  pohled na jarní tabulku mi dělá velkou radost, a snad sem tím

Mini přípravkaRozlučka ml. přípravky a minitár:
Ahoj rodičové, připomínám, že zítra proběhne rozlučka ministár a ml. přípravky, kdy tato je plánována na dobu tréninku tedy od 16.30 hodin do 18.30 hodin, kdy můžete dorazit podle libosti. Informace k příští sezóně budu podávat já nebo paní Librová nejdříve v

Starší přípravkafantazie, porazili jsme i Kolín
V dnešním zápase jsme zajížděli do Kolína, kde nás čekal jejích A tým, kluci narozené 2004. Zápas se hrál na velmi kvalitním trávníku, takže sem se těšil na hezký fotbal.  V 5 minutě jsme šly do vedení 1:0 po rohovém kopu.  Soupeř hrozil většinou jen po dlouhém
fantazie, porazili jsme i Kolín

O klubuFotbalové soustředění - léto - informace - seznam přihlášených je již uzavřen
  Vzhledem k tomu, že jsme kompletně zaplnili kapacitu pro letní fotbalové soustředění mládeže, další přihlášky již nepřijímáme. Přihlášeni jsou všichni, kteří již uhradili zálohu. Pro přihlášené - prosíme o vyplnění prohlášení o bezinfekčnosti a odevzdání

Starší přípravkaremíza s Velkým Osekem
st. přípravka dnes jsme zajížděli do Velkého Oseka, začátek zápasu nám moc nevyšel a soupeř v prvních minutách byl aktivnější, ale první branku jsme dali mi v 5 minutě hned na to přidali druhou. Do konce poločasu jsme předváděli velmi hezký fotbal a vstřelily ještě dvě

Starší přípravkaVýhra v Radimi
st. přípravka hrála v neděli zápas v Radimi a vyhrála 15:6. Branky: 5x Blecha, 4x Kulvajt, 2x Šermauer, 2x Černý J. Černý M, Částka ps. počítejte s turnajem v neděli 21.6.plus 22.6. v pondělí zápas proti rodičům, a následná rozlučka začátek akce cca 17:00 ještě

Muži APřestřelka Na Kutilce a konec jedné vítězné série
SK Český Brod: Sparta Kutná Hora 3:4 (3:3) Branky: 6. a 10. Musa, 31. Marek - 20. Franc z PK, 37. Křelina z PK, 41. Vácha, 58. Wolf. Rozhodčí:Vodrážka. ŽK: 4:2. Diváci: 200. Poločas:3:3. Český Brod: Sova - Carda (76. Müller), Balík, Zdeňka, Smola - Marek
Přestřelka Na Kutilce a konec jedné vítězné série

Mladší žáciposlední zápas sezóny
V dnešním posledním zápase jsme zajížděli do Býchor. V prvních 10 minutách jsme místo týmového výkonu předváděli spíše individuální výkon. Až od 10 minuty jsme zase začali hrát jako tým a stříleli branky. Občas se nám povedla i hezká akce. Celkově jsme vyhráli

Muži AVýhra po penaltách i v Trutnově
MFK Trutnov: SK Český Brod 2:2 (1:1), pen. 4:5 Branky: 1. Matějka, 56. Horák - 26. a 68. Fikejz. Rozhodčí: Szikszay.ŽK: 5:3. Diváci: 220. Poločas:1:1.Český Brod: Bartalský - Stejskal, Zdeňka, Balík, Smola - Walter, Marek (59. Lukeš), Balšánek (77. Carda), Hrdlička - Fikejz,

Mladší žáciMistři 2014/2015
V dnešním zápase jsme zajížděli k derby do Liblic. Jakákoli výhra nám dávala jistoty vítězství v soutěži.  Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v 10 minutě už jsme vedli 3:0. Když jsme svým napadáním soupeři dělali problémy. V 15 minutě už to bylo 4:0. Od této

Mladší žáciVysoká výhra
V poslední domácím zápase letošní sezóny jsme přivítali kluky ze Štítar. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a ve 4 minutě vedli už 2:0. Oproti minulému zápasu se nám dařilo proměňovat brankové příležitosti. Celkově jsme vyhráli 22:2. Soupeř působil velmi odevzdaně,
Vysoká výhra

Dnes k nám zavítali kluci z Třebovle, soupeř má velmi věkově smíšené družstvo, kvůli nemocím přijel s jedním hráčem na střídání. Celý zápas se hrál jen na jednu branku a byla otázka, jaký bude konečný počet branek. Některé naše akce byli povedené, ale co mně

Mladší žáciČeský Brod Kouřim 11:0
Dnes k nám zavítali kluci z Kouřimi. Jejích některé jarní výsledky byli celkem překvapivé, takže  jsme věděli, že i oni nás mohou potrápit, pokud nepředvedeme dobrý výkon. Začátek zápasu nám vyšel a po rohovém kopu jsme vedli 1:0. Dále jsme byli lepší soupeř

Muži APorazili jsme první Dobrovici 4:0
Na jaře nám to prostě padá! Tohle je nejlepší jarní mužstvo divize C: SK Český Brod: FK Dobrovice 4:0 (1:0) Branky: 25. Musa, 55. Hrdlička, 70. Fikejz, 85. Walter Sestava: Bartalský - Stejskal, Balík, Zdeňka, Smola - Walter, Marek, Hrdlička (Lukeš), Balšánek (Šmejkal) -
Porazili jsme první Dobrovici 4:0