DOPORUČUJEME

SK Český Brod: Jablonec n.J. - sobota 9.5. od 17:00
Jednotlivé stránky2015
Májový českobrodský pohár pro mladší přípravku - 1.5.2015   Rozlosování: Skupiny byly sestaveny tak, aby se v nich potkali týmy různých očekávaných výkonností. Každá skupina má svého vedoucího skupiny, který bude organizovat zápasy ve skupině a také bude řešit

Muži AKrásný fotbal, góly i divácký potlesk
SK Český Brod: Tělocvičná jednota Živanice 3:1 (1:1) Branky: 43, 57 Fikejz, 77 Zdeňka: 10 Kulič Sestava: Bartalský - Smola, Zdeňka, Balík, Carda - Balšánek, Hrdlička, Marek, Walter - Fikejz (Muller), Ansuma
Krásný fotbal, góly i divácký potlesk

Starší přípravkazápas s Fk Kolín B
Dnes jsme hráli v Kolíně, proti Kolínu „B“. První poločas nám vůbec nevyšel, ne jen že jsme byli všude druhý, nechtělo se nám běhat, nedobíhali jsme střeli, a byli málo důrazný před naší brankou. Soupeř v 8 minutě šel do vedení z rohového kopu. Nám se podařilo

Mladší žáciRatboř Český Brod 1:2
Dnes jsme zajížděli na velmi horkou půdu do Ratboře, kde domácí ještě neztratili ani bod při skóre 36:2. V dnešním zápase jsme od začátku poprvé nediktovali tempo a soupeř nás napadal a snažil se hrát aktivní fotbal. Okolo 10 minuty se hra velmi vyrovnala. V 15 minutě jsme

Muži APrvní jarní ztráta bodů - z České Třebové vezeme jen bod
Česká Třebová:SK Český Brod 2:1 po pentalovém rozstřelu (0:1) Branky: Hrdlička

Starší žácistarší žáci - dnešní mistrák
SK Český Brod : Pečky 6:2 (2:1) branky Gigi, David Cangár, Kiewak, 3x Jakub Rezek Dnešní utkání jsme začali aktivně a již úvodem si vytvořili několik velmi dobrých brankových příležitostí. Zejména Kubovi chybělo v několika případech v začátku utkání více štěstí.

O klubuNábor dětí do fotbalového klubu
Jarní nábor dětí do klubu se bude konat ve středu 29.4. od 16:30. Vítáme všechny děti od 5 let (nadšení fotbalisti se mohou zapojit již ve věku 4 let) S sebou - sportovní oděv a obuv (kopačky děti vůbec mít nemusí), pití. Program: Ukázkové cvičení/trénink Základní
Nábor dětí do fotbalového klubu

Starší přípravkaZápas s Jestřábí Lhotou
V dnešním prvním mistrovském zápase jsme přivítali souseda z tabulky Jestřábí Lhotu.  Zápas jsme začali velmi dobře a v 5 minutě jsme vedli 3:0. Dařilo se nám kombinovat a přecházet 1 na 1. Jedna hezká akce střídala druhou. Když jsme vedli 8:0 tak jsme lehce polevili a

Muži AJarní pátá výhra v řadě
Český Brod - Týniště nad Orlicí 2:0 Branky: 71. Musa, 87. Walter z PK. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Sestava: Sova - Carda, Balík, Zdeňka, Smola - Marek (46. Šmejkal), Walter, Balšánek, Hrdlička (75. Müller) - Musa, Fikejz (90. Berousek)
Jarní pátá výhra v řadě

O klubuPozvánka na VALNOU HROMADU KLUBU - neděle 26.4. od 18:00
P O Z V Á N K A V souladu s čl. 4.1 Stanov sdružení FK SK Český Brod s v o l á v á m VALNOU HROMADU členů sdružení fotbalového klubu SK Český Brod s tímto programem jednání: -          zpráva o hospodaření, majetku a činnosti SK Český Brod za rok 2014

Starší žácistarší žáci - mistrák
Jesenice - Český Brod 4:4 (2:2) branky 2x Domes, 2x Gigi Dnes nechci hodnotit utkání a ani stav v jakém jsme utkání odehráli, chci pouze vyzdvihnout přístup hráčů k utkání jako takovému, bojovnost, kterou kluci na hřišti předvedli, byla inspirativní a velkým příslibem do

Mladší žáciZápas s Jestřábí Lhotou
Dnes nás čekal zápas proti první Jestřábí Lhotě. Zápas začal malým zpožděním, soupeř měl  „ údajně“ nějaký problémy na cestě. Takže i když celé mužstvo zde bylo včas, tak trenér s dresy přijel pozdě.  Pokyn zněl, využijte toho, že soupeř není rozcvičený.

Sraz na mistrovské utkání s Jesenicí bude v neděli - 08.15 hodin Na Kutilce. Jedeme auty. Standa

Starší žáciStarší žáci - mistrák s Janovicemi
Zítřejší mistrák s Uhlířskými Janovicemi se z důvodu podmáčených ploch ruší, náhradní termín byl stanoven na 22.4.2015 od 17.30 hodin v Brodě. Pondělní trénink se ruší z důvodu Velikonočních svátků, užijte si volna a svátků, poznamenejte si v rozpise náhradní

Starší přípravkaZápas s Úvaly
První poločas, byl z naší strany velmi špatný, kromě pár světlých momentů. Jeden z nich, byl náš první gól, který jsme dali po důrazu před brankou. Jeden moment, byl ještě zajímaví, a to ten, že Blecha v leže strčil hlavu před míč, aby ho soupeř nemohl odkopnout.

Starší žácistarší žáci - Straky
Sraz na první jarní mistrák je 08.30 hodin Na Kutilce. Prosím o maximální účast. Standa

Muži ANa jaře se zatím bodovat daří
SK Český Brod:FK Pardubice B 2:1 (0:1) Branky: 68. Walter, 75. Musa - 33. Balík vlastní. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Sestava: Bartalský - Carda (69. Marek), Balík, Zdeňka, Smola - Lukeš (63. Müller), Walter, Balšánek, Hrdlička - Musa

Muži APosun zápasu - s Dvorem Králové již od 14:00
Na žádost Dvora Králové jsme posunuli začátek sobotního zápasu na 14:00. Rádi by stihli repre utkání s Lotyšskem doma místo na cestě autobusem. Věříme, že Vás diváků přijde přesto hodně a že se tato informace včas dostane až k vám. Třeba tak stihne po našem áčku

Starší přípravkaČeský Brod - Poříčany 11:2
Zápas v kterém jsme odehráli různé poločasy. V prvním poločase, jsme míč zbytečně zvedali, nedostupovali jsme v čas k hráčům, špatně se nabízeli. I přes vedení 4:2 jsem s výkonem moc spokojený nebyl. V druhém poločase, jsme už předváděli to co bych po hráčích chtěl