DOPORUČUJEME

20.9. od 16:30 divizní zápas - Česká Třebová

Starší přípravkaZápas s Jestřábí Lhotou
Kdyby byl každý zápas takový jako dneska, tak z těch nervů asi zestárnu. Do zápasu s kluky z Jestřábí Lhoty jsme vstoupili výborně, mohli jsme v 5 minutě vyhrávat tak 4:0, ale bohužel ani jednu šanci jsme neproměnili tak přišel trest. 1:0. Kluci začali zase bojovat a výsledkem

Mladší žáciZasloužená prohra
Dnes jsme odehráli zápas s Jestřábí Lhotou.  Zápas jsme nezačali vůbec dobře, klukům se nechtělo běhat, uhýbali ze soubojů, a dávali si mezi sebou přednost. V 10 minutě přišel pro nás zasloužený trest, když jsme si ve vápně dávali přednost, kdo ukopne míč, využil

Muži ATrénink
Tréninky: Út, St, Čt - 18:00-19:30

Mladší přípravkaFotbalový balíček pro fotbalisty narozené v roce 2007 od FAČR
Fotbalová asiciace ČR poskytuje nově registrovaným fotbalistů narozeným v roce 2007 starovací balíček - tréninkový dres, tašku, lahev, balón a kartičky hráčů. Více na http://mujprvnigol.isport.blesk.cz/1-fotbalovy-balicek.html

Muži ASK Týniště nad Orlicí: SK Český Brod 2:0 (1:0)
Sestava: Sova - Janda, Svoboda (Jerie), Kozák, Farkáš - Moravec, Skořepa (Mlejnek), Vobořil, Šindelář, Šťastný (Muller) - Froněk

Mladší žácivydřená výhra
V prvním zápase nás čekalo mužstvo z Velkého Oseka. K zápasu se bohužel nedostavil hlavní rozhodčí, a jelikož nikdo jiný na pískání nebyl, musel se pískání ujmout trenér. Pozice trenéra tedy zůstala na vedoucí družstva. Kluci do zápasu vletěli s chutí a snažily se

Starší přípravkaprvní zápas v nové sezoně
V prvním mistrovském zápase k nám zavítalo mužstvo z Radimi. Do zápasu jsme vstoupili s novými posily a všechny tři se předvedli střelenými brankami. První poločas musím hodnotit velmi záporně, i když jsme ho vyhrály 9:5. V obraně jsme dělali veliké chyby a soupeři tím

Muži AProhra na půdě Dvora Králové mrzí
FK Dvůr Králové : SK Český Brod 3:1 (1:1) Branky: 26. a 88. Černík, 84. Podolník - 37. Froněk. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 2:4. Diváci: 100.Poločas:1:1. Sestava: Gabriel - Mlejnek, Kozák, Svoboda, Farkaš - Bora (60. Müller), Vrabec (60. Moravec), Vobořil, Šindelář - Froněk

Starší přípravkaschůzka
Ve čtvrtek 28.8. od 18:10 schuzka s rodiči v klubovně. Děkuji Sahula

Mladší žácischůzka

Muži AV Letohradu jsme úspěšně vyzkoušeli novinku - pokutové kopy po remíze
FK Letohrad: SK Český Brod 1:2 np (1:1) Vezeme první dva bodu v nové sezóně. V 27 minutě nás do vedení dostal po pokutovém kopu Ondra Waltr, zařídil ho skvělým únikem Tomáš Froněk. Těsně před poločasem po standardní situaci se domácím podařilo srovnat ranou ze skrumáže