DOPORUČUJEME

Poslední domácí zápas sezóny s Kutnou Horou v sobotu 6.6. odd 17:00
Mladší žáciVysoká výhra
V poslední domácím zápase letošní sezóny jsme přivítali kluky ze Štítar. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a ve 4 minutě vedli už 2:0. Oproti minulému zápasu se nám dařilo proměňovat brankové příležitosti. Celkově jsme vyhráli 22:2. Soupeř působil velmi odevzdaně,
Vysoká výhra

Dnes k nám zavítali kluci z Třebovle, soupeř má velmi věkově smíšené družstvo, kvůli nemocím přijel s jedním hráčem na střídání. Celý zápas se hrál jen na jednu branku a byla otázka, jaký bude konečný počet branek. Některé naše akce byli povedené, ale co mně

Mladší žáciČeský Brod Kouřim 11:0
Dnes k nám zavítali kluci z Kouřimi. Jejích některé jarní výsledky byli celkem překvapivé, takže  jsme věděli, že i oni nás mohou potrápit, pokud nepředvedeme dobrý výkon. Začátek zápasu nám vyšel a po rohovém kopu jsme vedli 1:0. Dále jsme byli lepší soupeř

Muži APorazili jsme první Dobrovici 4:0
Na jaře nám to prostě padá! Tohle je nejlepší jarní mužstvo divize C: SK Český Brod: FK Dobrovice 4:0 (1:0) Branky: 25. Musa, 55. Hrdlička, 70. Fikejz, 85. Walter Sestava: Bartalský - Stejskal, Balík, Zdeňka, Smola - Walter, Marek, Hrdlička (Lukeš), Balšánek (Šmejkal) -
Porazili jsme první Dobrovici 4:0

Mladší žáciZápas 2 rozdílných poločasů
V dnešním zápase jsme hráli proti klukům z Radimi. Při pohledu na zápis o utkání, kde soupeř měl asi 7 kluků ročníku 2002, jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Zápas jsme nezačali špatně a hned jsme si vytvořili dvě malé šance, branku jsme ale nedali, tak přišel

Starší žáciSK Český Brod - Týnec nad Sázavou 11:2,
SK Český Brod - Týnec nad Sázavou 11:2, pol. 6:2, branky 6x Rezek, 4x Gigi, 1x Radoň K dnešnímu utkání nejdříve trochu z jiného soudku, tradičně jsme se nesešli v počtu, v kterém se hraje ve starších žákách fotbal. Ti co jsou nemocní, nebo hrají za mateřský klub, jsou

Mladší žáciPlaňany Český Brod 0:3
K tomu to zápasu jde napsat jedna pozitivní věc máme další 3 body, ale tím chvála končí. Dnešní zápas bohužel nikomu nevyšel, jediného koho můžu pochválit je Tadeáš, který v důležitých momentech vytáhl skvělé zákroky. I takovéto zápasy jsou, že nám nic nevyjde.

Muži BZápas béčka s Velimí už tento pátek
Zápas s Velimí B jsme na žádost soupeře přesunuli ze soboty ná pátek. Hrát se bude od 18:00 ve Velimi.

Starší přípravkaČeský Brod Velim 13:2
Zápas s Velimí. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, jen prvních 10 minut nám chyběl pohyb, kluci čekali na míč a nebyla nabídka. Soupeře brankář do této doby chytil vše. Od 15 minuty jsme ale konečně začali dávat taky branky. Skóre pomalu narůstalo. Jen občas jsme

Muži AGólové hody Na Kutilce
Český Brod - Jablonec 5:0 Branky: 35. a 68. z PK Fikejz, 47. Zdeňka, 51. Hrdlička, 88. Lukeš.Rozhodčí: Ježek. ŽK: 1:1. Diváci:220. Poločas: 1:0. Český Brod: Bartalský - Carda, Balík, Zdeňka, Smola - Marek (89. Skořepa), Walter (58. Müller), Balšánek (72. Lukeš),

Mladší žáciČeský Brod- Týnec nad Labem 13:1
V dnešním zápase k nám zavítalo mužstvo z Týnce nad Labem. Při podzimním utkání jsme výsledek otočili až v posledních minutách. Proto byli hráči upozorňování, aby k zápasu přistoupili zodpovědně. Brzo jsme se dostali do vedení 1:0, ale soupeř po chvilce z pár

Starší přípravkaDomácí turnaj
Turnaj v Českém Brodě. V základní skupině jsme se utkali s Třeboradicemi 3:1, s Běchovicemi 3:1, s Louňovicemi 6:0, s Červenými Pečky 3:0 a s Admirou 1:1. V základní skupině jsme předváděli hezký fotbal, ve většině zápasů v základní skupině jsme byli lepším týmem, v

Starší přípravkaAFK Kolín
Dnešní zápas v Kolíně s AFK Kolín. Už při příjezdu na nás čekal zamčený „stadion“ a kromě dvou jejích hráčů, nikdo nikde. Při pohledu na travnatou plochu, mně téměř přešla chuť k zápasu, mezi pampeliškami jsem zápas ještě nehrál. Naštěstí kluci

Muži AUdrželi jsme jarní tempo - porazili jsme Benátky 3:0
SK Benátky nad Jizerou: SK Český Brod 0:3 (0:2) Branky: 41. Musa, 45. Walter, 82. Balšánek. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 2:5.ČK: 78. Klain (B). Diváci:200. Poločas: 0:2.Český Brod: Bartalský - Carda, Zdeňka (25. Müller), Balík, Smola - Marek, Walter, Hrdlička, Balšánek - Fikejz

Starší přípravkaAfk Pečky B
Zápas s Afk Pečky B (toto mužstvo je složeno z kluků 2005 a 2006). Takže mladší kluci než jsme my. Bohužel v první poločase to bylo na opak soupeř šel do všech soubojů naplno, mi jsme se otáčeli a do soubojů jsme šli sotva na 10%. Jak kdybychom se jích báli. Pár světlých

O klubuValná hromada klubu
V neděli 26.4.2015 se konala na Kutilce valná hromada SK český Brod. Valná hromada odsouhlasila: - účetní závěrku za rok 2014 - výroční zpravu za rok 2014 - rozpočet a plán činnosti na 2015 - výši členských příspěvků pro rok 2015 Valná hromada zvolala členy výboru a

Muži ANa Kutilce se hrál vynikající fotbal
převzato z Kolínského deníku: Český Brod - Ne v Lize mistrů, ani Evropské lize. Nebo třeba v Anglii. Nejlepší fotbal se v poslední době hraje na Kutilce. Další důkaz o tom dali hráči Českého Brodu, kteří ve 23. kole divizní skupiny C porazili na domácím hřišti
Na Kutilce se hrál vynikající fotbal

Mladší žáciVýhra nad Pečkami
V dnešním zápase k nám zavítalo druhé mužstvo tabulky  Afk Pečky. Už takto kvalitní soupeř přijel posílen o hráče, který nastupuje už jen za starší žáky, kam kvalitou určitě patří, ale věkem zapadá ještě do ml. žáků.  Začátek zápasu jsme hráli zbytečně moc