DOPORUČUJEME

1.11. od 14:00 divizní zápas - Trutnov

Mladší žáciKouřim Český Brod 0:3
V posledním venkovním zápase, jsme přijeli do Kouřimi. Každý zápas s nimi je velmi těžký, zde je to vždycky boj o vítězství.  I když jsme měli herní převahu, tak se nám ze začátku nepodařilo vstřelit uklidňující branku. Branku jsme vstřelili v 15. Minutě, kdy si

DorostSK Český Brod - Kouřim 5:2 (2:2)
Góly : 15. z penalty Kohout, 35. a 47. Skořepa, 50. Černý, 67. Hanzl. Poločas 2:2. Sestava SK Český Brod : Matoušek, Kulhavý(87. Moucha), Kliment, Šíma, Šeda(84. Rezek), Svoboda(60. Stárek), Kohout, Skořepa, Černý, Vymazal(75. Srnec), Hanzl. Trenéři : Šmejkal, Lanc.
SK Český Brod - Kouřim  5:2 (2:2)

Mladší žáciČeský Brod - Plaňany 13:0
Dnes k nám přijeli kluci s Plaňan. Zápas jsme začali dobře, a brzo jsme se dostali do vedení. V prvním poločase se nám dařilo dostupování hráčů, a nedávali jsme soupeři prostor k útočení. Velmi dobře se nám dařilo kombinovat, i když občas jsme ten míč až moc tahali.

Starší přípravkaČeský Brod- Kolín 7:13
V předposledním zápase jsme se utkali s kluky s Kolína. Už před zápasem jsme věděli že jedině výkon na 120% by mohl znamenat nějaký bodový zisk. V prvním poločase to bylo jak na houpačce, dokonce jsme vedli i 3:1 bohužel po naší slabší 10 minutovce soupeř utekl do vedení

Muži BVydařený zápas o první místo tabulky
SK Český Brod B:FK Velim B 6:2

Muži ANeproměněné šance - SK Český Brod: FK Pěnčín-Turnov 1:2 (1:1)
Branky: 13. Šmejkal - 41. a 63. Bárta. Rozhodčí: Starý. ŽK: 3:1. ČK: 75. Egert (P). Diváci:180.Poločas: 1:1. Sestava: Sova - Šmejkal, Kozák, Balík, Vobořil,  - Müller, Walter (66. Moravec), Dudka, Novotný (89. Šindelář), Svoboda - Froněk (75. Šťastný). Prokletí

DorostPoříčí nad Sázavou - SK Český Brod 5:3 (2:2)
Góly : 39. a 59. Hanzl, 42. Svoboda. Poločas  2:2 Sestava SK Český Brod: Matošek, Vymazal, Kliment, Šíma, Šeda, Černý,  Svoboda ( 70. Srnec), Kohout, Skořepa, Hanzl, Stárek. Trenér: Lanc
Poříčí nad Sázavou - SK  Český Brod  5:3 (2:2)

Starší přípravkaČeský Brod Velim 9:3
St. přípravka: V dalším kole jsme zavítali do Velimi. Na začátku zápasu se nám dařilo obcházení 1 na 1. Vytvořili jsme si spoustu šancí, později se nám začalo dařit i v kombinaci. V obrané fázi jsme dostatečně přistupovali k hráčům a soupeři jsme toho moc nedovolili.

Mladší žácidohrávka ve Štítarech
ml. žáci: V dohrávce prvního kola jsme zavítali do Křečhoře, kde hrají své domácí zápasy Štítary. Do zápasu jsme šly s ponaučením z minulého zápasu. Tentokrát nám začátek vyšel, brzo jsme se dostali do vedení. Soupeř hrajicí o jednoho hráče méně, čekal jen na

Muži ABoj o důležité body - v sobotu od 15:30 na Kutilce
Z Jablonce nad Jizerou jsme body přes výborný výkon, nasazení i hodně vstřelených gólů nepřivezli. Věříme, že nás podpoříte v naší snaze hrát v divizi důstojnou roli - v sobotu v 15:30 nás čeká Pěnčín-Turnov
Boj o důležité body - v sobotu od 15:30 na Kutilce

DorostSK Český Brod - Uhlířské Janovice 4:1 (1:1)
Góly: 10. Černý, 61. z penalty Kohout, 69. z penalty Vymazal a 74. Hanzl. Poločas : 1:1. Sestava SK Český Brod: Vymazal, Kosyta, Kliment, Šíma, Šeda, Svoboda (46. Srnec), Kohout, Skořepa (84. Moucha), Černý, Stárek, Hanzl. Trenéři: Šmejkal, Lanc
SK Český Brod - Uhlířské Janovice 4:1 (1:1)

Mladší žáciobrat v závěrečných minutách
Dnes jsme zajížděli do Týnce nad Labem. Už před zápasem jsme tušili, že na velmi hrbolatém terénu to bude velmi těžké.  Začátek zápasu nám nevyšel a hned v 3 minutě jsme inkasovali nádhernou střelou. Troufnu si tvrdit, že už to takhle nikdy ten hráč v zápase netrefí.

Mladší žáciČeský Brod- Zásmuky 5:2
Dnes jsme v dohrávce, přivítali kluky ze Zásmuk, jejích hráči do dnešního zápasu neprohráli, i když hráli zatím jen se soupeři z spodní části tabulky, tak že nás čekal těžký protivník. Zápas jsme začali velmi dobře, a soupeř se nemohl dostat za půlku hřiště. V 10

Starší přípravkavydřená výhra
Dnes k nám přijeli kluci z AFK Kolín. Soupeř měl na cestě zpoždění, tak že šly do zápasu bez rozcvičky. Bohužel naši kluci rozcvičce také moc nedali, a místo fotbalu jsme pořád řešili nějaké jiné věci.                    První poločas sem psát

DorostHorní Bučice - SK Český Brod 3:7 (2:5)
Góly: 10.Kosyta,11., 39. a 61.Hanzl, 41.Kohout, 42.Černý, 68.Stárek. Poločas 2:5 Sestava Český Brod: Matoušek, Liebelt, Kliment, Šíma, Šeda (75.Srnec), Černý, Kohout Martin (85. Kohout Michal), Skořepa, Svoboda (59.Stárek), Kosyta (80.Moucha), Hanzl. Trenéři:Šmejkal, Lanc
Horní Bučice - SK Český Brod 3:7 (2:5)

Mladší žáciremíza z Peček
Dnes jsme zajížděli k soupeři do Peček, soupeř do dnešního zápasu neztratil ani bod. Do zápasu jsme vstoupili vysokou aktivitou a už v 5 minutě jsme mohli vést 2:0. Bohužel ani jednu šanci jsme neproměnili. V 15 minutě po našem nedůrazu ve středu hřišti, jsme inkasovali

Muži ASympatický výkon i přes prohru
TJ Sokol Živanice:SK Český Brod 0:1 Byla to bitva, bohužel se špatným koncem. Fotbalisté Českého Brodu pod vedením nového trenéra Zdeňka Šmejkala staršího prohráli v dalším kole divizní skupiny C v Živanicích 0:1. „Domácí byli fotbalovější, ale my jsem svoji

Starší přípravkaVýhra na Pečkami "B"
st. přípravka: dnes jsme se utkali s hráči z Peček "B". Soupeř měl velmi mladé mužstvo, které bojovalo a snažilo se. V prvním poločase jsme většinu branek vstřelili po individuálních akcích. Poločas jsme vyhráli 7:0. Ve druhém poločase jsme vstřelili i branky po