Jarní sezóna začna 13.března 2016 zápasem doma s prvními Lovosicemi
Důležité upozornění - zejména pro starší žáci Dnešní kontrolou v systému FAČR jsem zjistil, že ze starších žáků nemá nikdo (krom Matěje N.)zaplacený povinný příspěvek 100,- Kč. Z tohoto důvodu žádám o provedení nápravy všechny rodiče, neboť bez tohoto

ministar zrušený celý týden tréninky ml.žáci + st. přípravka zrušený trénink v pondělí a v úterý. Z důvodu uzavření haly v době jarních prázdnin.

Mladší přípravka jarní prázdniny
Během jarních prázdnin jsou zrušeny tréninky. Turnaj 13.2.2016 je také zrušen.

Muži AZimní příprava únor
Unor 1.2.Trenink 17:45 Praha - fitness 2.2.Trénink 18:00 Brod -terén 3.2.Zápas 18:00 Kolín-Kolín 5.2.Trénink 18:00 Kostelec-UT 6.2.Zápas Meteor 12:00- (Třeboradice) 8.2.Trénink 17:45 Praha-fitness 9.2.Trénink 18:00 Brod-Terén 10.2. Trénink 18:00 Kounice -UT 12.2. Trénink 18:00

Mladší žácizápas ml. žáků a st. přípravky na zimní lize v Kolovratech
ml. žáci dnes odehráli další zápas na zimní lize v Kolovratech proti klukům z Louňovic. V začátku zápasu jsme byli aktivnější vytvořili jsme si pár menších šancí, ale nedařilo se nám je proměňovat. V 10 minutě poprvé také zahrozil soupeř, kdy Matouš Částka blbě

Muži AZimní příprava muži
Leden 13.1.  Trénink Kounice (UT) -  18:00 15.1. Trénink Kostelec n.č.l (UT) - 18:00 16.1. Turnaj Meteor (UT) -  10:00 (Zápy) 18.1. Trénink Praha (Fitnnes) - 17:45 19.1. Trénink Č.Brod (terén) - 18:00 20.1. Zápas Kostelec n.č.l (UT) - 18:00(Nymburk) 22.1. Trénink Kostelec

Starší přípravkaprvní zápas v Novém roce
Dnes odehrála svůj první zápas v Novém roce a první zápas na zimní lize. A hned svým výkonem si pro tento rok nasadili laťku hodně vysoko. První dvě minuty zápasu byli z obou dvou stran takové nerozhodné, na konci druhé minuty ale Radošovice šli do velké šance kterou ale

Mini přípravkaministar- plán tréninků
tréninky pro ročník 2009,2010 a 2011 uterý od 16:30 ve zvláštní škole čtvrtek od 16:30 v tunelu (sportovní hala)

Mladší přípravkaMladší přípravka - tréninky
Od 5.1.2016 v úterý od 16:00 do 17:30 hod  sporotvní hala - tunel, čtvrtek 16:00-17:30 hod tělocvična zvláštní škola. Všichni budou nosit fotbalový míč. Dne 14.1.2016 trénink ZRUŠEN - důvod zimní soustředění.

Starší žácistarší žáci - leden
Ahoj v novém roce, posílám plán na leden 2016, viz. facebook SK.

O klubuPF 2016
Jménem našeho sportovního klubu bychom Vám rádi popřáli klidné a pohodové vánoční svátky, v novém roce hodně zdraví, štěstí a mnoho nejen sportovních úspěchů.
PF 2016

Mladší přípravkaInfo mladší přípravka
Od 5.11 2015 do 17.12.2015 chodí děti trénovat do tělocvičny bývalé ZVŠ. Tělocvičnu si platí rodiče děti zvlášť. Za každého hráče vybíráme 325 Kč. Platba trenérovi, následně bude vystavena faktura na klub a my danou částku předáme klubu. Na trénování v tělocvičně

O klubuKutilka v pohybu - detailní informace
Akce se koná v neděli 27.9. od 14:00 do 17:00 na atletickém hřišti, Sokolská 895, Český Brod. Pro děti je připravena řada úkolů (opičí a slalomové dráhy, skákání, házení, hašení, jízda na koni, kroket,koloběžky .......) Za každý úkol děti získají razítko do
Kutilka v pohybu - detailní informace

Muži APovedený podzim - 30 bodů v divizi a třetí příčka!!
SK Český Brod: FC Chomutov 1:0 (1:0)
Povedený podzim - 30 bodů v divizi a třetí příčka!!

Mladší přípravkaZrušení tréninku
V úterý 17.11.2015 je zrušen trénink mladší přípravky z důvodu státního svátku.

Mladší přípravkaFotbalové vybavení od FAČR pro fotbalisty ročníku 2008 zdarma
Vážení zástupci fotbalového klubu, věděli jste, že hráči vašeho klubu ročníku narození 2008 mohou dostat od FAČR fotbalové vybavení ZDARMA? Stačí, aby se o něj rodiče přihlásili na webu www.mujprvnigol.cz! Co fotbalový balíček obsahuje? Tašku PUMA na

Mladší přípravkaZimní tréninky - mladší přípravka
Od čtvrtka 5.11.2015 -17.12.2015 chodíme trénovat do tělocvičny v bývalé zvláštní školy (ZŠ a PrŠ) čas od 16:30 - 17:30 hod. Každé úterý a čtvrtek. Dne 26.11.2015 se koná rozlučka s ukončením podzimní sezóny. Čas v 16:30hod na Kutilce. Drobné občerstvení vítáno.

Muži AOboustranně velmi pohledný, bojovný fotbal
SK Český Brod: FC Kladno 3:1 (2:0) Branky: 1. Marek, 17. Fikejz, 88. Šmejkal - 85. Kalina. Rozhodčí: Kříž.ŽK: 0:1. ČK: 57. Šíma (K). Diváci: 250. Poločas: 2:0.Český Brod: Klíma - Carda, Zdeňka, Balík, Smola - Stejskal (81. Lukeš), Walter, Marek, Hrdlička (65. Medek),