DOPORUČUJEME

4.10. od 16:30 divizní zápas - Benátky nad Jizerou
Starší přípravkaVýhra na Pečkami "B"
st. přípravka: dnes jsme se utkali s hráči z Peček "B". Soupeř měl velmi mladé mužstvo, které bojovalo a snažilo se. V prvním poločase jsme většinu branek vstřelili po individuálních akcích. Poločas jsme vyhráli 7:0. Ve druhém poločase jsme vstřelili i branky po

DorostSK Český Brod - Mnichovice 5:0 (4:0)
Branky: 7.,16. a 37. Hanzl, 18. Šíma, 79. Moucha. Poločas 4:0. Sestava Český Brod:  Vymazal,  Kulhavý, Kliment, Šíma, Černý, Liebelt, Kohout, Skořepa, Svoboda(68.Srnec), Hanzl, Stárek(46. Moucha). Trenéři: Šmejkal, Lanc
SK Český Brod - Mnichovice 5:0 (4:0)

Mladší žácivýhra bez boje
Dnešní zápas s týmem Býchor se nehrál, soupeř nedorazil. (omlouval se) Zápas jsme tedy vyhráli 3:0. Jelikož bylo dost dětí zahráli jsme si 9 na 9. zápas měl skvělou úroveň a dobře jsme si zahráli. Zítra sraz v 16:15 na kutilce.

Starší přípravkaZápas s Býchory zrušen
Mladší žáci dnešní zápas s Býchory je zrušen, sraz v 16:00 platí zahrajete si tréninkový zápas proti sobě. Zápasu se může zúčastnit i starší přípravka v rámci tréninku.

Mladší žáciZápas s Býchory zrušen

Starší přípravkaremíza s Kolínem B
Dnes jsme se utkali s kluky z Kolína narozených 2005 a ml. Zápas měl od začátku vysoké tempo. Hra se přelívala z jedné strany do druhé. Do vedení jsme se dostali po brance Filipa Blechy, který se trefil z dorážky do odkryté branky. Bohužel vedení jsme neudrželi a soupeř těsně

Mladší žácivýhra na posvícení
V tomto týdnu jsme toho moc nenatrénovali, a spíše se snažili odreagovat od fotbalu. Pátek jsme si užili v Kolínském vodním světě.  Touha po tom, že hráči budou zase hladový po fotbale se naplnila. V dnešním zápase jsme nastoupili proti Ratboři, která ještě neprohrála a

O klubuKutilka v pohybu - tuto neděli od 13:00
Čeká vás sportovní nedělní odpoledne - míčová, házecí, slalomová, výtvarná, požární a jezdecká zóna. Projedete se na koních i na historickém požárním automobilu, vyzkoušíte si mnoho sportovních disciplín, získaná razítka můžete vyměnit za drobné ceny.
Kutilka v pohybu - tuto neděli od 13:00

Muži ANepodaření posvícení pro brodské áčko
SK Ceský Brod : FK Česká Třebová 0:3 (0:2) Branky: 2. Urbanec, 9. Strnad, 83. Pešek. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Český Brod: Gabriel - Farkaš (76. Skořepa), Kozák, Janda (61. Mlejnek), Balík - Jerie (53. Šťastný), Müller, Vobořil, Svoboda -

Starší přípravkaZápas s Jestřábí Lhotou
Kdyby byl každý zápas takový jako dneska, tak z těch nervů asi zestárnu. Do zápasu s kluky z Jestřábí Lhoty jsme vstoupili výborně, mohli jsme v 5 minutě vyhrávat tak 4:0, ale bohužel ani jednu šanci jsme neproměnili tak přišel trest. 1:0. Kluci začali zase bojovat a výsledkem

Mladší žáciZasloužená prohra
Dnes jsme odehráli zápas s Jestřábí Lhotou.  Zápas jsme nezačali vůbec dobře, klukům se nechtělo běhat, uhýbali ze soubojů, a dávali si mezi sebou přednost. V 10 minutě přišel pro nás zasloužený trest, když jsme si ve vápně dávali přednost, kdo ukopne míč, využil

Muži ATrénink
Tréninky: Út, St, Čt - 18:00-19:30

Mladší přípravkaFotbalový balíček pro fotbalisty narozené v roce 2007 od FAČR
Fotbalová asiciace ČR poskytuje nově registrovaným fotbalistů narozeným v roce 2007 starovací balíček - tréninkový dres, tašku, lahev, balón a kartičky hráčů. Více na http://mujprvnigol.isport.blesk.cz/1-fotbalovy-balicek.html

Muži ASK Týniště nad Orlicí: SK Český Brod 2:0 (1:0)
Sestava: Sova - Janda, Svoboda (Jerie), Kozák, Farkáš - Moravec, Skořepa (Mlejnek), Vobořil, Šindelář, Šťastný (Muller) - Froněk

Mladší žácivydřená výhra
V prvním zápase nás čekalo mužstvo z Velkého Oseka. K zápasu se bohužel nedostavil hlavní rozhodčí, a jelikož nikdo jiný na pískání nebyl, musel se pískání ujmout trenér. Pozice trenéra tedy zůstala na vedoucí družstva. Kluci do zápasu vletěli s chutí a snažily se

Starší přípravkaprvní zápas v nové sezoně
V prvním mistrovském zápase k nám zavítalo mužstvo z Radimi. Do zápasu jsme vstoupili s novými posily a všechny tři se předvedli střelenými brankami. První poločas musím hodnotit velmi záporně, i když jsme ho vyhrály 9:5. V obraně jsme dělali veliké chyby a soupeři tím