Otevíráme Klub Kutilka - družinu pro vaše děti

Klub Kutilka je družinou, která se postará o vaše děti v době po skončení školního vyučování až do 18:00

  • Provozní doba:

Po-Pá do 18:00 ve dnech školního vyučování.

Klub můžete navštěvovat pouze ve vybrané dny v týdnu (např. delší pracovní doba - úřední dny, sportovní kroužek na Kutilce,...)

  • Pro koho je určena:

Pro děti 1. stupně základní školy pracujících (hledajících práci,...) rodičů, kteří potřebují sladit svůj pracovní a rodinný život  (např. nevyhovující provozní doba družiny nebo složitá organizace převodu dětí na volnočasové aktivity do sportovního areálu Na Kutilce).

  • Od kdy a kde:

Klub otevíráme 1.9.2018, fungovat bude minimálně 2 roky. Klub bude fungovat v nově zrekonstruovaných prostorech v hlavní budově sportovního areálu Na Kutilce

  • Jak to bude fungovat:

Vaše děti si vyzvedneme po vyučování v ZŠ, dovedeme je do Klubu na Kutilce. Pro děti bude připraven pestrý program - tvoření, vyrábění, hry, pohybové aktivity. Čas samozřejmě bude věnován i relaxačním činnostem. Děti si zvládnou připravit úkoly na následující den. Přirozeně budou přecházet na sportovní kroužky - všeobecná sportovní přípravka, fotbal, atletika. Nově počítáme se zavedením kroužku angličtiny v areálu.

  • Poplatek:

400 Kč / pololetní

Kontakt:

Martin Sahula, martin.sahula@seznam.cz, 725 097 583

Iveta Librová, iveta.librova@atlas.cz, 602 82 73 78

Více informací najdete průběžně na www.skbrod.cz

logo esf

Projekt je financován ze zdrojů Evropského sociálního fondu, Operačního programu Zaměstnanost, prostřednictví MAS Pošembeří

Facebook

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI