Doma všechny body zůstaly - béčko porazilo Lysou 2:0

Hráči českobrodské rezervy mají za sebou první domácí zápas jara. Na těžkém terénu přivítali v rámci devatenáctého kola I. A třídy Lysou nad Labem. A o svém vítězství 2:0 rozhodli v úvodní půlhodině zápasu, pak už to byl jen boj, který branky nepřinesl.

„Náš vstup do zápasu byl povedený, což jsme vyjádřili i vedoucí brankou. Ovšem pak přišel útlum. Lysá byla najednou lepší. Stálo při nás několikrát i štěstí, když jsme bez újmy přežili závary soupeře. A tak se naskytla příležitost pro nás. Rohový kop Lysé jsme odvrátili dlouhým nákopem. Za ním vystartoval Hanzl, který uplatnil svou rychlost a důraz v samostatném uniku a navýšil naše vedení. Ve druhém poločase už to byl především boj. Lysá sice už tolik nezlobila, ale nedalo se ani říct, že jsme zápas kontrolovali. Těžký terén už toho moc fotbalově nedovolil," popsal průběh zápasu hrající trenér Českého Brodu Jindřich Stejskal.

Branky: 12. Sedláček, 31. Hanzl. ČK: 83. Novák (L). Poločas: 2:0.
Český Brod B: T. Vymazal - Miňovský, Nekolný, Mužík, Plášil - Šťastný, Souček, Moško, Stejskal (40. Krombholz), Hanzl - Sedláček.


Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/z-tezkeho-terenu-vydolovali-tri-body-20180401.html

Fotky zde

Facebook

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI