zápas ml. žáků a st. přípravky na zimní lize v Kolovratech

ml. žáci dnes odehráli další zápas na zimní lize v Kolovratech proti klukům z Louňovic.
V začátku zápasu jsme byli aktivnější vytvořili jsme si pár menších šancí, ale nedařilo se nám je proměňovat. V 10 minutě poprvé také zahrozil soupeř, kdy Matouš Částka blbě zpracoval míč a poslal soupeře do útoku, ale ten trefil jen tyč. Matouš jinak odehrál velmi dobré utkání a tuto svojí chybu napravil. V 15 minutě jsme šli konečně dovedení kdy střelu Kuchaře soupeř ještě vyrazil, ale na dorážku Sasky už nestačil. I nadále jsme byli lepším týmem, jen občas jsme zbytečně se zbavovali míče. Posledních 5 minut jsme odehráli velmi špatně a byli za to potrestaný obdrženou brankou. 
Do druhé půle jsme chtěli jít s tím, aby jsme více podrželi míč a nezbavovali se ho a abychom byli klidnější při zakončování. V 3 minutě jsme zahráli možná jednu z nejhezčích akcí zápasů, kdy Réza našel Kuchaře a ten přihrávkou pod sebe našel Blešíňa, který do prázdné branky dal na 2:1. Za 5 minut znovu Kuchař hledal pod sebe spoluhráče a tentokrát Bary zvýšil na 3:1. Od této chvíle jsme byli znatelně lepší, soupeř nám dal více prostoru a to nám dávalo možnost ke kombinacím. V 15 minutě po kombinaci uprostřed hřiště jsme poslali do úniku Kuchaře a ten kličkou brankáři upravil na 4:1. V 25 minutě se šťastně z úhlou trefil Tomáš Černý, ale i takovéto branky padají. Emotikona smile
Konec zápasu 5:1. Velmi dobré utkání, co po vás budu ještě více chtít je nebát se rozehrát a nezbavovat se míče. Výkony některých hráčů sem byl mile překvapen.

 

St. přípravka dnes hrála svoje druhé utkání na zimní lize a znovu na nás čekala výhra nad hráči Dolních Počernic, i když po velmi těžkém zápase.
Začátek zápasu velmi vyrovnaný, hra se přelévala z jedné strany na druhou, naše šance zůstali nevyužitý, a soupeř udeřil. 0:1. nám se podařilo konečně vstřelit branku, když branku do prázdné branky vstřelil Mára Tesař. Ještě bylo po jedné šanci na obou stranách ale stav už se nezměnil poločas 1:1.
Do druhé půle jsme chtěli na soupeře vletět a dát mu nějakou branku, a to se nám povedlo ve 3 minutě už to bylo 4:1. Druhou naši branku vstřelil z uniku Ondra Saska, který oproti prvnímu poločasu zvednul hlavu a po zemi k tyči nás dostal do vedení. Hned se střelou prosadil Honzik Černý, a pak po rohovém kopu z otočky se trefil Blešíňo. I nadále jsme byli lepším týmem a tvořili si i více šancí, ale neproměnili jsme. v 12 minutě jsme inkasovali na 4:2, po hezké akci soupeře. Soupeři to dodalo sebevědomí. Od této chvíle byl soupeř lepší jak mi. Více držel míč, a mi na pokraji svých sil (soupeř na nás střídal dvě kvalitní pětky), jsme se zbavovali míče a valil se jeden útok za druhým na nás. V 21 minutě soupeř snížil na 4:3. V 25 minutě střela soupeře skončila na tyči. Konec výhra 4:3. 
Velmi pěkné utkání od obou dvou týmů, velká pochvala patří za prvních 10 minut druhého poločasu, kdy jsme soupeři nedali prostor k rozehrávce a velmi vysoko jsme napadali, i možná kvůli tomu nám v závěru chyběli síly, ale sem rád že i přes to že na vás bylo vidět, že jste utahaný jste bojovali do konce. Velké dík patří i za dobrý výkon klukům 2006 a 2007. Kteří nás doplnili kvůli nemocím a předvedli velmi dobrý a bojovný výkon.

Facebook

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI