první zápas v Novém roce

Dnes odehrála svůj první zápas v Novém roce a první zápas na zimní lize. A hned svým výkonem si pro tento rok nasadili laťku hodně vysoko.
První dvě minuty zápasu byli z obou dvou stran takové nerozhodné, na konci druhé minuty ale Radošovice šli do velké šance kterou ale skvělým vyběhnutím zachránil Mara Škorpil. Hned z protiútoku jsme šli do vedení 1:0 když se trefil Blecha. Od této chvíle byla radost na kluky koukat, většinou hráli na dva až tři doteky, takzvaně "přihraj a běž". Jedna hezká akce střídala druhou. Občas jsme zapomněli na bránění.
Ve stejném duchu se nesl i druhý poločas.Téměř polovinu branek jsme vstřelili do prázdné branky, kdy místo zakončení jsme hledali ješté lépe postaveného hráče. Dnešní zápas jsme nad hráči z Radošovic vyhráli 17:3.
Ještě jednou pochvala za dnešní týmový výkon. Hráli jsme to co jsme si spolu před zápasem řekli a to co chceme hrát každý zápas. Příští týden nás čeká další zápas, tak jsem zvědaví jestli znovu předvedeme takto dobrý výkon. Emotikona smile
střelci: Blecha 6x, Kulvajt 4x, Částka 3x Černý 2x, Bílek 1x, Tesař 1x,

Facebook

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI