Český Brod- Velký Osek 4:1

Hráči se konečně dočkali a nastoupili ke svému prvnímu letošnímu mistrovskému zápasu proti Velkému Oseku. Před zápasem jsme věděli, že nás čeká velmi dobrý soupeř, s kterým hrajeme vyrovnané zápasy. Bohužel jsme nebyli kompletní, kvůli nemoci a pak kvůli zranění.

V prvním poločase, jsme nastoupili trošku v jiné sestavě, než v které jsme zvykle, na naší hře to bylo velmi znát. Naštěstí se nám podařilo vstřelit první branku, kdy po rohu soupeře se nám povedl protiútok, když byl ve vápně faulovaný náš útočník Blecha a Jakub Šíma penaltu proměnil. V 10 minutě jsme inkasovali branku když střelu z dálky si hodil do naši branky náš brankář. V 18 minutě se svým důrazem před brankou trefil Blecha. Vedení 2:1 jsme do poločasu udrželi.

V druhém poločase se trefil střelou Martin Šermauer. Bohužel ve 40 minutě přišel nešťastný střed našeho hráče se soupeřem, náš hráč to odnesl rozraženou pusou. V tu chvíli jsme museli zase překopat sestavu. Soupeř byl v tuhle chvíli lepší. V 50 minutě vstřelil branku, ale která pro ofsajd, nebyla uznaná. V 55 minutě nám dodal klid zase Blecha, když asi na potřetí dokázal překonat ležícího brankáře.  Takto i zápas skončil.

Zápas se musel hodně líbit divákům, obě mužstva hráli spíše dopředu než do zadu, chyběl mi důraz v osobních soubojích. I když jsme inkasovali jen jeden gól, tak minimálně další velký 4 šance soupeře chytil Tadeáš a tím odčinil chybu ze začátku zápasu. Od 40 minuty po zranění našeho hráče, jsme se semkli a bojovali jeden za druhého a tak to má a musí být, i když se nám dneska moc fotbalově nedařilo, kromě některých pasáží, tak jste to dneska zvládli svojí vůli a chutí chtít vyhrát. Za to vám patří velká pochvala.

Facebook

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI