Letní příprava - žáci

Ahoj Kluci,
vzhledem k tomu, že se blíží začátek sezóny, posílám Vám v příloze rozpis přípravy. Začátek byl naplánován na 4.8.2015, kdy se sejdeme na Kutilce a řekneme si organizační věci. Bohužel se nepodařilo zajistit dostatečné množství míst pro pobyt v Horním Bradle. Rozhodl jsem se tedy, po schválení našeho vedení, Vám nabídnout kemp Na Kutilce, kdy by jsme  se sešli v neděli 9.8.2015 a ukončili kemp v pátek 14.8.2015 odpoledne. Spali by jsme v tělocvičně, případně by jsme si postavit stany v zadní části areálu. Stravu a pitný režim by jsme si zajistili sami. Náklady na realizaci kempu byly spočítány na 1500,- Kč a vybíral bych je v den nástupu kempu. Doufám, že to pro Vás bude lákavé a sejdeme se v hojném počtu, aby se příprava povedla. 

Co se týče obsazení, máme v soutěži celkem dost nových týmů a tak nemám představu, jakou kvalitu soutěž bude mít. Je potřeba se tedy na příští sezónu dobře připravit. V soutěži máme Vrdy, Radošovice, Kutnou Horu, Poříčany,Jestřábí Lhotu, Votice, Pečky, Jesenice, Janovice a Nespeky.

Co se týče kádru, tento není stále uzavřen a vyjádřím se k němu na prvním sezení v nové sezóně, tedy 4.8.2015. Tímto si tedy dovoluji pozvat i Vaše rodiče, budou-li mít zájem se na něco zeptat, budu k dispozici. Připravte si také návrhy, které by jste chtěli zapracovat do chodu našeho týmu pro příští sezónu. Na začátek nové sezóny se již těším.

Standa

Facebook

GENERÁLNÍ PARTNER

PARTNEŘI