Mistři 2014/2015

V dnešním zápase jsme zajížděli k derby do Liblic. Jakákoli výhra nám dávala jistoty vítězství v soutěži.  Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a v 10 minutě už jsme vedli 3:0. Když jsme svým napadáním soupeři dělali problémy. V 15 minutě už to bylo 4:0. Od této doby, hráči spíše vymýšleli nějaký blbosti, než aby hráli naplno. Takto i první poločas skončil.

V druhém poločase náš výkon, ještě zhoršil. Je vidět, že pokud kluci si sou vítězstvím v soutěži  jisti, tak nehrají na 100%. V jiném zápase bych asi byl velmi nespokojený, ale dnešek vám prominu. Zápas celkově skončil 5:1.

Branky: 3x Pučálka, 2x Kuchař

V příštím zápase budeme hrát o to, abychom na jaře neztratili ani bod. J Před jarní částí mně to ani nenapadlo udělat z 13 zápasů 39 bodů. Snad dřina v zimních měsících se vyplatila.