Český Brod Kouřim 11:0

Dnes k nám zavítali kluci z Kouřimi. Jejích některé jarní výsledky byli celkem překvapivé, takže  jsme věděli, že i oni nás mohou potrápit, pokud nepředvedeme dobrý výkon.

Začátek zápasu nám vyšel a po rohovém kopu jsme vedli 1:0. Dále jsme byli lepší soupeř zahrozil jen pár šancemi. Když jsme po hezké akci dali na 2:0, kluci se uklidnili a začali hrát hezký týmový fotbal. Jedna hezká akce střídala druhou. Soupeř byl málo důrazný a velmi nám to usnadnil. První poločas jsme vyhráli 6:0.

V druhém poločase jsme už spíše mysleli na střílení branek a vzadu jsme nechávali volné hráče, soupeř ale žádnou šanci neproměnil i díky skvělým výběhům Tadeáše. Nám se útočné akce dařili, hlavně po krajích hříště a následné centry byli velmi nebezpečné. V druhém poločase jsme přidali 5 branek a Celkově vyhráli 11:0.

Mam radost z dalších 3 bodů, ale větší radost mam z týmového výkonu. J

Branky: 3x Šebesta,  2x Kuchař, 2x Pučálka, 1x Srnec, 1x Skála,, 1x Šermauer, 1x Černý Tomáš