Zápas 2 rozdílných poločasů

V dnešním zápase jsme hráli proti klukům z Radimi. Při pohledu na zápis o utkání, kde soupeř měl asi 7 kluků ročníku 2002, jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Zápas jsme nezačali špatně a hned jsme si vytvořili dvě malé šance, branku jsme ale nedali, tak přišel trest soupeř střelou z dálky se prosadil, když od břevna míč zaplul za brankovou čáru. Kluci od této doby byli bez chutí hrát fotbal a čekali, že když jsou první tak Radim se porazí sama, v zápětí ještě trefili tyč. Od 20 minuty už jsme začali být vyrovnaným, možná lepším týmem v 29 minutě jsme byli po zásluze odměněný a vyrovnali jsme na 1:1. Takto skončil i první poločas. Nevím, jestli i kluci čekali bouři v kabině, ale rodiče ano. Myslím, že dneska by to nepomohlo, zkusili jsme si vyjasnit pár věcí, a říct co chceme hrát. Naštěstí i to platilo a od 1. minuty druhého poločasu, kluci předváděli zase fotbal, na který se rád já koukám. Jedna hezká akce střídala druhou, občas jsme přitom zapomněli na bránění a zajišťování se. Celkově jsme vyhráli 8:3. Za druhý poločas si zasloužíte všichni pochvalu, soupeř předvedl velmi kvalitní výkon, ale my jsme jim to v prvním poločase usnadnili. Branky: 4x Pučálka, 2x Kuchař, 1x Šebesta, 1x Kubelka ps. Do každého zápasu musíte jít naplno, už vám chybí z posledních 5 zápasů alespoň 4 vyhrát a budete první. Byla by škoda, když tak dlouho o to bojujete, aby jste si to prohráli svým lajdáctvím.