Český Brod- Týnec nad Labem 13:1

V dnešním zápase k nám zavítalo mužstvo z Týnce nad Labem. Při podzimním utkání jsme výsledek otočili až v posledních minutách. Proto byli hráči upozorňování, aby k zápasu přistoupili zodpovědně.

Brzo jsme se dostali do vedení 1:0, ale soupeř po chvilce z pár akcí, které měl vyrovnal. Hned po rozehrávce jsme ale dali na 2:1. Od této doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo, kluci byli velmi aktivní, byla i velká nabídka na rozehrávku. V prvním poločase jsme dali celkově 9 branek z toho asi 6 po krásných kombinací do prázdné branky. V poločase mi nezbylo nic jiného než klukům zatleskat, je to radost se koukat na to, že si přihrajete a dáváte góly do prázdné brány.

V druhém poločase jsme malinko polevili, soupeř začal více běhat a napadat. Nám se podařilo vstřelit ještě 4 branky, a znovu po krásných akcích. V druhém poločase nás trápila koncovka, trefili jsme celkově 5x brankovou konstrukci.

Myslím, že dnešní zápas z naší strany měl vysokou úroveň, a musel se všem rodičům líbit.

Gratuluji vám k vyhrané sázce semnou, kterou splním po utkání s Radimí.

Branky: 5 x Pučálka, 4x Kuchař, 2x Srnec, Kubelka, Skála