V Letohradu jsme úspěšně vyzkoušeli novinku - pokutové kopy po remíze

FK Letohrad: SK Český Brod 1:2 np (1:1)

Vezeme první dva bodu v nové sezóně. V 27 minutě nás do vedení dostal po pokutovém kopu Ondra Waltr, zařídil ho skvělým únikem Tomáš Froněk. Těsně před poločasem po standardní situaci se domácím podařilo srovnat ranou ze skrumáže ve vápně - 42 minuta Tichý.

V druhé půli byl soupeř aktivnější, naštěstí se netrefoval mezi tyče a pukod už se mu to podařilo vytáhl ligový zákrok brankář Honza Sova.

V posledních deseti minutách se hra vyrovnala, dokonce měl Ondra Waltr tutovou šanci. Remíza však byla spravedlivá.

Poté přišla na řadu novinka - pokutové kopy - náš tým začínal, postupně proměnili - Šťastný, Froněk, Marek, Janda. Soupeř také bezpečně skóroval. Poslední sérii začal chladnokrevně Svoboda. Hosté již odpovědět nezvládli - míč zamířil vedle Sovovy branky. Po výsledku 5:4 si tedy díky této novince vezeme z Letohradu 2 cenné body.